تصویرِ دیوگو کنتال

دیوگو کنتال

در سال های گذشته، دیوگو زمان خود را به چاپ سه بعدی اختصاص داده است . او تجربه ی خود را در این زمینه ، در شرکت BEEVERYCREATIVE که خود او بنیانگذار آن در سال2012 بود شروع کرد . وی از ماه می سال 2013 به مدت دو نیم سال مدیر این شرکت بود . وی شرکت دیگری به نام Getready 4 3D تاسیس می کند که شرکتی با هدف ارائه معلومات درباره‌ی چاپ سه بعدی است. علاوه بر اشتیاقش در صنعت چاپ سه بعدی ، وی به راه اندازی استارت آپ ها ، ظهور فناوری های جدید نیز علاقه مند است و همیشه به دنبال ایجاد ارزش میباشد .

تصویرِ پروفسور دکتر هانس ورنر ون دو ون

پروفسور دکتر هانس ورنر ون دو ون

رئیس موسسه سیستم های مکاترونیک (IMS) دانشگاه علوم کاربردی زوریخ (ZHAW) موسسه مکاترونیک سیستم (IMS) پروفسور دکتر هانس ورنر ون دو ون در رشته‌ی مهندسی مکانیک در دانشگاه آخن (RWTH) آلمان تحصیل کرده است . به عنوان محقق مرکز اروپایی مکاترونیک در RWTH آخن در زمینه های تکنولوژی سیالات ، سیستم های فیلدباس ، رباتیک ، مکاترونیک و خدمات از راه دور کار کرده است .

تصویرِ مائورو اونروی

مائورو اونروی

مدیر گروه مهندسی تولید در موسسه سلطنتی فناوری پروفسور مائورو اونروی رییس فعلی دپارتمان مهندسی تولید در موسسه‌ی سلطنتی فناوری میباشد . پروفسور اونروی بیش از 150 مقاله منتشر کرده است و رهبر پروژه اروپا از سال 1999 تا 2006 بوده است، از جمله پروژه هایی که در آنها مشارکت داشته است میتوان به E-Race - EUPASS AssemblyNet،IDEAS،openMOS و غیره اشاره کرد .

تصویرِ اراستوس فیلوس

اراستوس فیلوس

اداره کل کمیسیون تحقیقات و نوآوری اروپا در کمیسیون تحقیقات و نوآوری ، آقای فیلوس مسئول هماهنگی فعالیت های مربوط به فناوری اطلاعات ، ارتباطات و کارخانجات آینده است و همچنین مدیر دبیرخانه سیستم های تولید هوشمند (IMS) اروپا و برنامه‌ی مشترک بین المللی (R&D) که شامل کنسرسیوم صنایع (R&D) از کشورهای مکزیک، ایالات متحده، آفریقای جنوبی و اتحادیه اروپا است.

تصویرِ پروفسور پدرو سوسا

پروفسور پدرو سوسا

رییس EPL پدرو سوزا دارای مدرک دکترا در مهندسی برق (سیستم های اطلاعات صنعتی) است . در حال حاضر او رئیس مجمع عمومی FCT.ID.NOVA (موسسه تحقیقاتی وابسته به FCT/UNL) است . او محقق / هماهنگ کننده چند پروژه R&D در اتحادیه‌ی اروپا و ESA (آژانس فضایی اروپا) است . او بنیانگذار Holos است و ریاست این مجموعه را بر عهده دارد .

تصویرِ روبرتو دا فورنو

روبرتو دا فورنو

روبرتو دا فورنو دکترای اندازه گیری خواص مکانیکی مهندسی و عضو کارشناسان کمیسیون اروپایی تحقیق در پروژه‌ی (استاندارد ، اندازه گیری و تست کردن) است . استاد درس "نگرش و کنترل مداری" در دانشگاه پادووا در کشور ایتالیا از سال 1995 تا سال 2009 بوده است . عضو ارشد AIAA "موسسه آمریکایی هوانوردی و فضانوردی" است . بنیانگذار و معاون رئیس آزمایشگاه MultiPhysiXکه یک شرکت غیر انتفاعی در پژوهش و انتشار علمی است.

تصویرِ اولیویو دورین – ماتی

اولیویو دورین – ماتی

دکتر اولیویو دورین – ماتی دکترای رشته‌ی مهندسی سیستم و استاد دانشگاه فنی Cluj-Napoca است . از علایق پژوهشی او میتوان به داده کاوی ، داده های بزرگ ، چهارمین انقلاب صنعتی ، محاسبات تکاملی و هستی شناسی اشاره کرد .

تصویرِ کروز ماچادو

کروز ماچادو

مدیر عامل شرکت مرکز تحقیقات UNIDEMI کروز ماچادو دارنده مدرک دکترا در رشته‌ی کامپیوترهای مجتمع‌های تولیدی و مدیر برنامه دکترای مهندسی صنایع و دیگر برنامه‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی صنایع ، مدیریت پروژه و کارآفرینی است . از فعالیت های اصلی علمی وی طراحی سیستم های جدید تولید است . او مدیر عامل یک شرکت مشاوره ای بزرگ ، هماهنگ کننده برنامه های بزرگ ملی (R&D) شرکتهای کوچک و متوسط و مشاور کمیسیون اجرای افق 2020 برنامه چهارچوب اروپا برای تحقیق و نوآوری (2014-2020) است .

تصویرِ پروفسور جواد جاسبی

پروفسور جواد جاسبی

پروفسور جواد جاسبی پژوهشگر ارشد در دانشگاه نوا لیسبون و استاد گروه مدیریت صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است . علایق پژوهشی او عبارتند از : استفاده از هوش مصنوعی (منطق فازی) ، تصمیم گیری و تئوری سیستم پیچیده . پروفسور جاسبی در حال حاضر مسئول انتشار پروژه های"رباتیک و مجتمع گروه صنعتی (RICS)" میباشد .

تصویرِ سباستین شولز

سباستین شولز

رئیس بخش توسعه نرم افزار در شرکت ATB از سال 2000 به عنوان عضو هیات علمی در شرکت ATB فعالیت میکند . او در شرکت CEC که بودجه پروژه های RTD را از زمان پنجمین FP تامین میکند کار میکند .

تصویرِ دکتر محمدرضا رضوی

دکتر محمدرضا رضوی

استاد دانشگاه صنعتی شریف - رئیس موسسه‌ی مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی - رئیس هیات امنای مرکز آموزش بازرگانی - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

تصویرِ دکتر پیترو پرلو

دکتر پیترو پرلو

رئیس P-GEVS و رئیس Torino E-district به عنوان مدیر در Centro Ricerche فیات ، برنامه ریزی عظیمی در مورد رباتهایی با لیزر قوی فوتونیک ها و احتراق در ابعاد بسیار کوچک انجام داد . در دهه‌ی گذشته ، او چندین پروژه درباره ی توسعه ی تخصصی سیستمها و یکپارچه سازی آنها برای سیارسازی الکتریکی آنها برای اتحادیه ی اروپا را پایه ریزی کرد .

تصویرِ امید گیوه چی

امید گیوه چی

امید گیوه چی مدیر نوآوری در اشنایدر الکتریک است . او کارشناسی ارشد فن‌آوری اطلاعات صنعتی از دانشگاه لیپه ، آلمان با مشارکت دانشگاه Halmstad سوئد را دارد . او از اعضای فعال چند سازمان بین المللی و گروه های کمکی به انقلاب آینده صنعتی است .